Recenze GOOGLE

Zde si můžete přečíst recenze na Google, nebo nám napište svoji zkušenost s  naším penzionem. Děkujeme!

google recenze u kozaru

Hodnocení našich klientů na portálu DOPENZIONU.CZ

logo dopenzionu

7.1.2016 rodina s malými dětmi

Ke Kozárům jezdíme opakovaně a vždy je to super!

5.1.2016 mladý pár

Naprosto nejlepší ubytování, krásné prostředí, majitelé jsou vstřícní prostě úžasní. Pán nám hned ze začátku na mapě zakroužkoval kam se vyplatí jít podívat a v jakou hodinu je nejméně lidí. A o snídaních radši ani nemluvím naprostá spokojenost..přibrali jsme asi 10 kilo :D Naprosto dokonalá dovolená, už se těším až sem znovu zavítáme.

18.11.2015 větší skupina

všechno na jedničku :)

16.11. 2015 rodina s malými dětmi

Velice spokojeni! Všem doporučuji.

26.10.2015 větší skupina

Perfektní komunikace, vstřícné a ochotné jednání nás prostě nadchlo. K tomu krásně opravený penzion a nádherné okolí... Z pobytu jsme byli prostě nadšeni. Děkujeme a rozhodně předáme toto info i dále :-)

3.9.2015 mladý pár

S ubytováním a všemi službami jsme byli naprosto spokojeni. Jedna z našich nejlepších dovolených v České republice. Děkujeme :)

31.8. 2015 rodina s malými dětmi

Bardzo dobry pensjonat. Czysto. Smacznie. Kulturalnie. Bezproblemowo.

31.8.2015 skupina přátel

Spokojenost po všech stránkách.Není co vytknout,můžeme vřele doporučit.Někdy příště se budeme těšit.

26.8.2015 rodina s malými dětmi

Naprosto úžasné. Majitelé jsou velmi příjemní, milý a vstřícní. Oceňujeme velmi dobré sportovní zázemí, bazén a herní prvky pro děti. Výborná výchozí poloha pro výlety do skal a místních restauračních zařízení. Moc se nám zde po roce opět líbilo. Byli jsme ubytováni bez stravování, takže stravování nehodnotíme.Ješte jednou moc děkujeme.

24.8. 2015 mladý pár

Krásný penzion v klidném prostředí, čistě a moderně vybavený.Majitelé velmi příjemní a ochotní.Prostředí penzionu dýchá domácí atmosférou.Rozsáhlé zahrady vždy upravené a pestře osázené, velmi dobře vybavené pro pohodu i pro děti.Snídaně vřele doporučujeme každému, paní Kozárova nás každý den velmi rozmazlovala pestrostí a chutěmi,každý si přišel na své.Neváhali bychom ,se znovu ubytovat v tomto penzionu a všem vřele doporučujeme a pozor mají tu nejlepší zmrzlinu pod sluncem. Ještě jednou majitelům Kozárovým moc děkujeme s pozdravem manželé Novosádovi .

24.8. 2015 rodina s malými dětmi

Musím moc poděkovat manželům Kozárovým za skvělé domácí prostředí a ochotu.
No a domácí mazlík/hlídač/mazel je kouzelný :-)
Všude čisto, útolno, klid a pohoda. MOC děkujeme a přijedeme zase.

22.8.2015 rodina s malými dětmi

Penzion je výjimečný klidnou, rodinnou atmosférou, krásným prostředím a milým a ochotným přístupem majitelů. Apartmány jsou skvěle vybavené a čisté, na zahradě se zabaví malí i velcí a snídaně paní Kozárové jsou vynikající a neskutečně pestré. Cítili jsme se zde opravdu jako "doma", vybrali jsme si tento penzion již podruhé a již dnes víme, kde se ubytujeme při naší další návštěvě Adršpachu.

 

další hodnocení

 

Ubytování v našem penzionu

 ubytovani v penzionu v Adrspachu

Malujeme prázdniny

 malujeme

Informace o Adršpachu

mapa skaly